Добро пожаловать на kitairu.net
ВХОД »     РЕГИСТРАЦИЯ »
ВАКАНСИЙ: 2126
РЕЗЮМЕ: 4346

РЕГИСТРАЦИЯ

PROGRAMMER

Дата создания:
21.06.2012
Название организации:
Уровень зарплаты:
3000 долларов США
Страна:
China
Город:
Опыт работы:
3 года
Описание вакансии:
Negotiation with Chinese partners Business requirements collection and formalization Negotiations on the agreement of software system integration Prototype preparation and testing Workplace in China Relocation compensation Housing At least one year contract Salary negotiable Challenging prospective job in IT and e-commerce
Тип занятости:
Полная занятость
Требования:
Native Russian, fluent Chinese, technical English
Experience in negotiation with Chinese companies
Experience in business systems programming
Experience in business requirements collection and formalization
Expert knowledge of SOA, С#, TDD, TFS, SCRUM
Experience in integration of program business-systems is welcome
Обязанности:

Дополнительная информация:
www.virtoway.com
Контактное лицо:
Фамилия:
Имя:
Отчество:
Должность:
Номер телефона:
Время звонка:
с  по

Горячая линия: + 86 159 00 512 512
(русский, английский, китайский)
MSN: shanghai@hotmail.ru
Skype: KitaiRu.NET
E-mail: kitairu@kitairu.net
  • Rambler's Top100
  • Яндекс цитирования
Все права защищены. Любое использование материалов без разрешения запрещено.